CKEditor 4 LTS - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.26) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: None
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Expanded
ar: موسع

en: Not found
ar: غير موجود

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Advanced
ar: متقدم

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Basic
ar: الأساسي

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Full
ar: كامل

en: Show
ar: عرض

en: or
ar: أو

en: Line break converter
ar: محول فواصل السطور

en: Examples
ar: أمثلة

en: Hide
ar: إخفاء

en: Examples:
ar: أمثلة:

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: clone
ar: استنساخ

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Text formats
ar: تنسيقات النص

en: Available buttons
ar: الأزرار المتاحة
