CKEditor 4 LTS - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.25) - en to nl translation catalogue (122 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: None
nl: Geen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Introduction
nl: Inleiding

en: here
nl: hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Basic
nl: Basis

en: Default state
nl: Standaardstatus

en: Basic setup
nl: Basisinstellingen

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Editor appearance
nl: Editor-weergave

en: Cleanup and output
nl: Opschonen en tonen

en: Editor CSS
nl: CSS van editor

en: Profile
nl: Profiel

en: You must give a profile name.
nl: Geef een profielnaam op.

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Full
nl: Volledig

en: Show
nl: Weergeven

en: or
nl: of

en: Line break converter
nl: Regeleinde-omzetter

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: API documentation
nl: API documentatie

en: Hide
nl: Verbergen

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Profiles
nl: Profielen

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: clone
nl: dupliceren

en: XSS Filter
nl: XSS-filter

en: XSS Filter.
nl: XSS-filter

en: Switch to plain text editor
nl: Naar platte-teksteditor overschakelen

en: Switch to rich text editor
nl: Naar tekstverwerker met opmaak overschakelen

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Auto-detect language
nl: Auto-detecteer taal

en: Current path: !path
nl: Huidig pad: !path

en: Security filters
nl: Beveiligingsfilters

en: Security settings
nl: Beveiligingsinstellingen

en: Enter mode
nl: Enter modus

en: Absolute path to uploaded files
nl: Absoluut pad naar geüploade bestanden

en: Path Filter & Link To Content integration
nl: Path Filter & Link To Content integratie

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
nl: Deze profielnaam is gereserveerd voor andere doeleinden. Kies een andere naam.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
nl: De profielnaam dient uniek te zijn. Er bestaat al een profiel met deze naam.

en: Troubleshooting
nl: Problemen oplossen

en: Uploading images and files
nl: Uploaden van afbeeldingen en bestanden

en: There are three ways for uploading files:
nl: Er zijn drie manieren om bestanden te uploaden:

en: By using the core upload module.
nl: Door de upload-module van Drupal zelf te gebruiken.

en: Configure the rich text editor.
nl: 'Opgemaakte tekst'-editor instellen.

en: Use theme CSS
nl: CSS van thema gebruiken

en: Define CSS
nl: CSS definiëren

en: official project page
nl: officiële projectpagina

en: CKEditor Global Profile
nl: Algemeen CKEditor-profiel

en: Always run security filters for CKEditor.
nl: Altijd de beveiligingsfilters toepassen voor CKEditor.

en: Run security filters only when CKEditor is set to start automatically.
nl: Beveiligingsfilters enkel toepassen bij automatische start van CKEditor.

en: CKEditor default
nl: CKEditor standaard

en: Select manually
nl: Selecteer handmatig

en: Color module: base
nl: Color-module: basis

en: Path to CKEditor
nl: pad naar CKEditor

en: Local path to CKEditor
nl: Lokaal pad naar CKEditor

en: for developers only
nl: alleen voor ontwikkelaars

en: Take a look at !listlink when installing CKEditor.
nl: Raadpleeg !listlink wanneer u CKEditor installeert.

en: Choose a CKEditor skin.
nl: Een CKEditor-uiterlijk kiezen

en: the list of common problems
nl: de lijst met veelvoorkomende problemen

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Left-To-Right
nl: Links-naar-rechts

en: Right-To-Left
nl: Rechts-naar-links

en: CKFinder settings
nl: CKFinder instellingen

en: Force pasting as plain text
nl: Forceer plakken als platte tekst

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
nl: Nuttige links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: User's Guide
nl: Gebruikersgids

en: Administration panel
nl: Beheerpaneel

en: Content Authoring
nl: Inhoud autoriseren

en: CKEditor profiles
nl: CKEditor-profielen

en: click here to disable
nl: hier klikken om uit te schakelen

en: Add a new CKEditor profile
nl: Een nieuw CKEditor-profiel toevoegen

en: Clone the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel dupliceren

en: Edit the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel bewerken

en: Delete the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel verwijderen

en: Add the CKEditor Global profile
nl: Het algemene CKEditor-profiel toevoegen

en: Edit the CKEditor Global profile
nl: Het algemene CKEditor-profiel bewerken

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
nl: CKEditor werd niet gevonden in <code>%sourcepath</code>.

en: CKEditor version could not be determined.
nl: CKEditor-versie kon niet worden bepaald.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
nl: U gebruikt een functie die vereist dat <code>$cookie_domain</code> is ingesteld, maar deze waarde is niet ingevuld in het <code>settings.php</code>-bestand (CKFinder is ingeschakeld in het !profile profiel).

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
nl: CKEditor heeft leestoegang nodig op het <code>!config</code>-bestand.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
nl: U gebruikt een functie die handmatige integratie vereist in het <code>config.php</code>-bestand. Lees het hoofdstuk 'Installing CKFinder' in het <code>!readme</code>-bestand zorgvuldig door en voeg een  <code>require_once ...</code> statement toe aan het <code>%ckfconfig</code>-bestand.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
nl: U gebruikt een functie die handmatige integratie vereist in het <code>config.php</code>-bestand. U heeft een <code>require_once ...</code> statement aan het <code>%ckfconfig</code>-bestand toegevoegd, maar op de verkeerde regel.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
nl: Geen CKEditor-profielen gevonden. Hierdoor kan CKEditor door niemand gebruikt worden. U kunt hieronder een nieuw profiel aanmaken.

en: Create a new profile
nl: Een nieuw profiel aanmaken

en: All available buttons
nl: Alle beschikbare knoppen

en: Automatically detect the user language.
nl: Detecteer de taal van de gebruiker automatisch.

en: Language direction
nl: Taalrichting

en: Your CKEditor profile was updated.
nl: Het CKEditor-profiel is bijgewerkt.

en: Your CKEditor profile was created.
nl: Het CKEditor-profiel is aangemaakt.

en: CKEditor website
nl: CKEditor-website

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
nl: Door gebruik te maken van !ckfinder (betaald product), een geavanceerde Ajax bestandsbeheerder.

en: By using a dedicated module like !imcelink.
nl: Door gebruik te maken van een gespecialiseerde module zoals !imcelink.

en: All configuration options described in the !apidocs that cannot be easily changed in the administration area can be set in the <strong>Advanced Options</strong> section in the CKEditor profile.
nl: Alle configuraties omschreven in de !apidocs die niet eenvoudig kunnen worden gewijzigd in het beheergedeelte kunnen worden ingesteld in de sectie <strong>Geavanceerde opties</strong> in het CKEditor-profiel.

en: CKEditor documentation
nl: CKEditor-documentatie

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
nl: !title <a href="!link" target="_blank">projectpagina</a>

en: <i>Not installed</i>
nl: <i>Niet geïnstalleerd</i>

en: CKEditor profiles can be configured in the !adminpath section. Profiles determine which options are available to users based on the input format system.
nl: CKEditor-profielen kunnen worden ingesteld in de sectie !adminpath. Profielen bepalen welke opties beschikbaar zijn voor gebruikers en zijn gebaseerd op het invoerformaatsysteem.

en: Aggregate <code>ckeditor.js</code>
nl: <code>ckeditor.js</code> aggregeren

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen

en: <strong>Example:</strong> !rules
nl: <strong>Voorbeeld:</strong> !rules

en: By default, CKEditor is configured to leverage your browser's spell check capability. Make sure your browser's spell checker is enabled in your browser's settings. To access suggested corrections for misspelled words, it may be necessary to hold the <em>Control</em> or <em>command</em> (Mac) key while right-clicking the misspelling.
nl: CKEditor is standaard geconfigureerd om de spellingscontrole van de browser te gebruiken. Controleer of de spellingscontrole is ingeschakeld in de browser-instellingen. Om suggesties te tonen voor verkeerd gespelde woorden kan het nodig zijn om de <em>Control</em> of <em>command</em> (Mac) toets in te drukken terwijl u met rechts op de schrijffout klikt.
