Classified advertising (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: user
gl: usuario/a

en: Content
gl: Contido

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Category
gl: Categoría

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Price
gl: Prezo

en: Navigation
gl: Navegación

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
gl: O menú <em>Usuario</em> contén enlaces relacionados ca conta do usuario, como o enlace 'Pechar sesión'.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina

en: Footer third column
gl: Terceira columna do pé de páxina

en: Footer fourth column
gl: Cuarta columna do pé de páxina

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.
