Classified advertising (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Category
ne: वर्ग

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Footer second column
ne: फुटरको  दोस्रो स्तम्भ

en: Footer third column
ne: फुटरको तेस्रो स्तम्भ

en: Footer fourth column
ne: फुटरको चौथो स्तम्भ

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
