Classified advertising (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: user
az: İstifadəçi

en: Content
az: Məzmun

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Category
az: Kateqoriya

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
