Classified advertising (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Article
gu: લેખ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Help
gu: મદદ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
