Classified advertising (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: user
ur: صارف

en: Content
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
