Clean Corporate Theme (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Comments
da: Kommentarer

en: More
da: Mere

en: Home page
da: Forside

en: Categories
da: Kategorier

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: up
da: op

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Updated:
da: Opdateret:

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main Content
da: Hoved-indhold

en: Secondary
da: Sekundær

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
