Clean Corporate Theme (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Comments
el: Σχόλια

en: More
el: Περισσότερα

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Updated:
el: Ενημερώθηκε:

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Naked
el: Γυμνό

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
