Clean Corporate Theme (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: More
mr: अधिक

en: Home page
mr: मुख्य पान

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत
