Clean Corporate Theme (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
