Clean Corporate Theme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Comments
vi: Bình luận

en: More
vi: Thêm

en: Home page
vi: Trang nhà

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Updated:
vi: Đã cập nhật:

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Secondary
vi: Phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Menu Bar
vi: Thanh trình đơn

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
