Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Home page
af: Tuisblad

en: Categories
af: Kategorieë

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Updated:
af: Opgedateer:
