Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Comments
de: Kommentare

en: More
de: Weitere

en: Home page
de: Startseite

en: Categories
de: Kategorien

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: up
de: nach oben

en: Go to parent page
de: Zur übergeordneten Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Help
de: Hilfe

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Updated:
de: Aktualisiert:

en: Leaderboard
de: Rangliste

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main Content
de: Inhalt

en: Secondary
de: Zweites

en: Leave a comment
de: Einen Kommentar hinterlassen

en: Naked
de: Nackt

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Menu Bar
de: Menüleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste

en: Tertiary
de: Drittes
