Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Categories
hr: Kategorije

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Updated:
hr: Osvježeno:

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
