Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Comments
id: Komentar

en: More
id: Selengkapnya

en: Home page
id: Beranda

en: Categories
id: Kategori

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: up
id: ke atas

en: Go to parent page
id: Ke halaman induk

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Updated:
id: Di-update:

en: Leaderboard
id: Papan peringkat

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main Content
id: Konten Utama

en: Secondary
id: Sekunder

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Menu Bar
id: Bilah menu

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Aside
id: di samping

en: Tertiary
id: Tersier

en: AT Subtheme Custom Page Layout
id: Susunan laman kustom AT Subtema
