Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Comments
ja: コメント

en: More
ja: 続き

en: Home page
ja: ホームページ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: up
ja: 上

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Updated:
ja: 更新:

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
