Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: URL:
km: URL ៖

en: Updated:
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ៖

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
