Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Home page
my: အဖွင့် စာမျက်နှာ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
