Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Comments
ro: Comentarii

en: More
ro: Mai multe

en: Home page
ro: Acasă

en: Categories
ro: Categorii

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Updated:
ro: Actualizat:

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat
