Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Comments
sv: Kommentarer

en: More
sv: Mer

en: Home page
sv: Hemsida

en: Categories
sv: Kategorier

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Updated:
sv: Uppdaterad:

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
