Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Categories
ar: التصنيفات

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
