Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: URL:
fa: نشانی:

en: Updated:
fa: به‌روز شده:

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
