Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Comments
fr: Commentaires

en: More
fr: Plus

en: Home page
fr: Page d'accueil

en: Categories
fr: Catégories

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: up
fr: haut

en: Go to parent page
fr: Aller à la page parente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Help
fr: Aide

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: URL:
fr: URL :

en: Updated:
fr: Mis à jour :

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main Content
fr: Contenu principal

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Leave a comment
fr: Laisser un commentaire

en: Naked
fr: Nu

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Menu Bar
fr: Barre de menu

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Tertiary
fr: Tertiaire
