Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Home page
hu: Címlap

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main Content
hu: Tartalom

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Menu Bar
hu: Menüsor

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Tertiary
hu: Harmadlagos
