Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Comments
is: Ummæli

en: More
is: Meira

en: Home page
is: Heimasíða

en: Categories
is: Flokkar

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: URL:
is: Slóð:

en: Updated:
is: Uppfært:
