Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Home
pt: Início

en: Comments
pt: Comentários

en: More
pt: Mais

en: Home page
pt: A página inicial

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to parent page
pt: Ir para página pai

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Highlighted
pt: Destacado
