Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Comments
ru: Комментарии

en: More
ru: Ещё

en: Home page
ru: Главная страница

en: Categories
ru: Категории

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: up
ru: Вверх

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: URL:
ru: URL-адрес:

en: Updated:
ru: Обновлено:

en: Leaderboard
ru: Список лидеров

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main Content
ru: Основное содержимое

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Leave a comment
ru: Оставить комментарий

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Menu Bar
ru: Панель меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Aside
ru: В стороне

en: Tertiary
ru: Третичный
