Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Categories
sk: Kategórie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
