Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Comments
tr: Yorumlar

en: More
tr: Devamı

en: Home page
tr: Anasayfa

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: up
tr: yukarı

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Updated:
tr: Güncellendi:

en: Leaderboard
tr: Ana pano

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main Content
tr: Ana İçerik

en: Secondary
tr: İkincil

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Aside
tr: Hariç

en: Tertiary
tr: Üçüncül
