Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
