Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Updated:
be: Абноўлена:

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
