Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: More
bn: আরও

en: Home page
bn: নীড় পাতা

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: up
bn: উপরে

en: Go to parent page
bn: মূল পাতায় যান

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Updated:
bn: আপডেট হয়েছে:
