Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Home page
ca: Portada

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Updated:
ca: Actualitzat:

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Secondary
ca: Secundari

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
