Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Categories
gl: Categorías

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Secondary
gl: Secundario

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
