Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Home page
jv: Kaca ngarep

en: Categories
jv: Kategori

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
