Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
