Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Categories
nl: Categorieën

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Secondary
nl: Secundair

en: Naked
nl: Naakt

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Menu Bar
nl: Menubalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Tertiary
nl: Tertiaire
