Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Categories
uk: Категорії

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Leave a comment
uk: Залишити коментар

en: Naked
uk: Чистий

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Aside
uk: Ззовні

en: Tertiary
uk: Третинне
