Clean Corporate Theme (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Categories
cs: Kategorie

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Updated:
cs: Aktualizace:

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
