Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Home page
et: Avaleht

en: Categories
et: Kategooriad

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main Content
et: Sisu

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
