Clean Corporate Theme (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: URL:
gu: યુઆરએલ:
