Clean Corporate Theme (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Home page
he: דף הבית

en: Categories
he: קטגוריות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Updated:
he: עודכנו:

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Secondary
he: משני

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
