Anti-Spam by CleanTalk (7.x-4.7) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: E-mail
pt: Email

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Subject
pt: Assunto

en: Comments
pt: Comentários

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Created
pt: Criado
