Anti-Spam by CleanTalk (7.x-4.5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Comments
he: תגובות

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Created
he: נוצר
