Clicker (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Links
ar: روابط

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Clicks
ar: النقرات

en: Entity type
ar: نوع الكيان
