Clicker (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Links
it: Collegamenti

en: User
it: Utente

en: Field name
it: Nome del campo

en: Clicks
it: Clic

en: Entity type
it: Tipo di entità
