Clicker (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Links
lt: Nuorodos

en: User
lt: Narys

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Entity type
lt: Entity tipas
