Client js error log (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: URL
ar: العنوان URL

en: User
ar: المستخدم

en: Line
ar: السطر

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: Clear log messages
ar: حذف رسائل السجل
