Client js error log (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Message
es: Mensaje

en: No log messages available.
es: No hay mensajes de registro disponibles.

en: User
es: Usuario

en: Line
es: Línea

en: Referrer
es: Referente

en: Column
es: Columna

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: Clear log messages
es: Limpiar mensajes del registro
